Diskusné fórum

Podeľme sa spoločne o svoje skúsenosti, zážitky, ťažkosti i denný život animátora v škole, práci, stredisku. Pridajte novú tému, alebo len prispejte do už vytvorených . . .


 

Pridávať príspevky môžu iba prihlásení.

 

otazka

0

autor: Katarína Pokrývková

posledný príspevok: 17.08.2013 12:43:38

Národný pochod za život

Ahojte posielam vám link na jednu zaujímavú akciu, ktorá bude 21.-22.septembra v Košiciach a bolo by ajn dostať ju viac do povedomia verejnosti.Jedná sa o Národný pochod za život, ktorý verejným spôsobom vyjadruje túžbu po spoločenskej zmene, ktorá by sa prejavila v ochrane každého ľudského života od počatia po prirodzenú smrť vo všetkých oblastiach života.


Už sú v obehu aj propagačné materiály rôzne tričká, letáky, náramky a plánuje sa aj vlak, ktorý pôjde v sobotu ráno z BA a v nedeľu po pochode sa opäť vráti z KE do BA. Počas programu je nachystaný bohatý program, omše, prednášky a pod. Mrknite na http://pochodzazivot.sk/


Podľa mňa by bolo fajna, keby sa nás tam zišlo, čo najviac, zároveň by som rada videl aj známe tváre z Tržnice nápadov alebo kurzu Partneri a Vyvolené.


Majte sa zatiaľ krásne:)


otazka

0

autor: Stefan Orkuty

posledný príspevok: 11.02.2012 09:33:58

Stredisko

Aký je život v našom stredisku, čo by som chcel z nášho stredisk ponúknuť aj iným, s čím by som chcel naopak poradiť a prevziať aj do nášho, . . .


otazka

0

autor: Stefan Orkuty

posledný príspevok: 11.02.2012 09:32:40

Animátorstvo

Aké radosti, starosti, možnosti, skúsenosti mi prináša animátosrtvo?


S čím sa trápim? Čím by som chcel povzbudiť ostatných. Tu je priestor diskutovať o týchto i mnohých iných otázkach z vášho animátorského života


 

Info o podujatiach